تماس با ما

توجه: جُستیم یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط جستیم به فروش نمی‌رسد. لطفا برای اطلاع از قیمت‌ها و خرید محصولات سایت، با فروشندگان کالاها در تماس باشید.

فروشگاه اینترنتی دارید؟

امکان ثبت فروشگاه‌های اینترنتی به زودی به جستیم اضافه خواهد شد. شما می‌توانید از طریق فرم درخواست ثبت فروشگاه اقدام به معرفی سایت خود کنید و پس از راه اندازی پنل مدیریت فروشگاه‌ها، کارشناسان ما با شما در تماس خواهند بود.

پیگیری سفارش

چنانچه خریدی انجام داده‌‎اید و از سفارش خود اطلاع ندارید، لطفا راهنمایی پیگیری سفارش را مطالعه کنید.

شکایت از فروشگاه

تمام فروشگاه‌های ثبت شده در جستیم ملزم به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در جستیم از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از جستیم حذف گردد مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

سوال درباره محصول

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از جستیم خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن آن سوال دارید، ابتدا نام محصول خود را در جستیم جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید و توجه داشته باشید که محصولات معرفی شده در این سایت توسط جستیم به فروش نمی‌رسد.

 

آدرس:  مشهد، خیابان احمد آباد، احمد آباد 25، بین شیرین 3 و 5، پلاک 67

شماره تماس: 38431883 (با پیش شماره 051)

 

چنانچه موفق به دریافت پاسخ خود نشدید و یا قصد ارتباط با جستیم را دارید می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام بفرمایید.

کارشناسان ما پس از بررسی پیام با شما در تماس خواهند بود.
  • صفحه اصلی
  • جستجو
  • دسته‌بندی‌ها
  • آخرین محصولات